Metālrūpniecības perspektīva Hebei provinces ekonomiskās attīstības zonā

Lai censtos atvērt jaunu augstas kvalitātes lietuves nozares attīstības situāciju mūsu novadā, mūsu novada vadošā grupa 24. martā veica lauka pārbaudi par attiecīgajām nozares organizācijām, pētniecības institūtiem, lietuvju uzņēmumiem un lietuvju rūpniecību kopas Hebei provinces ekonomiskās attīstības zonā un dziļi apsprieda metālrūpniecības attīstības redzējumu. (Direktors Vangs no pirmās labās puses, ģenerāldirektors Jangs Haixjangs no otrās labās puses)

Vizītes laikā Vanga kungs un Lianga kungs kopā ar Jangu Haixiangu un Vangu Zengui, mūsu uzņēmuma vecākajiem vadītājiem, uz vietas veica saziņu par to, kā realizēt augstas kvalitātes liešanas nozares attīstības plānošanu kombinācijā ar pašreizējā vides aizsardzības situācija, tirgus piedāvājums un pieprasījums, uzņēmuma aprīkojuma līmenis un mūsu novada attīstības perspektīvas.

Vangs Zenghui, mūsu uzņēmuma ģenerālmenedžeris, novadu vadītājiem parādīja mūsu ideālās vides aizsardzības iespējas un moderno silīcija dioksīda ražošanas tehnoloģiju, kā arī sasniedza vadošās komandas vienbalsīgu atzinību un uzslavas. Ģenerālmenedžeris Vangs norādīja, ka šobrīd lietuvju nozare attīstās inteliģences un zaļā virzienā. Ir jāveicina jauno tehnoloģiju un tradicionālās liešanas tehnoloģijas integrācija un jāveicina augstas kvalitātes liešanas nozares attīstība.

Prospect of metal industry in Hebei Province Economic Development Zone

(foto pa kreisi 1, ģenerālmenedžeris Vangs Zenghui)


Izlikšanas laiks: maijs-06-2021